Clip-in – riešenie, ako mať pekné vlasy aj na materskej dovolenke

clip-in

Clip-in vlasy sú skvelým riešením aj pre ženy na materskej

Väčšina z nás žien to až príliš dôverne pozná, že tzv. materská dovolenka nie je vlastne žiadnou dovolenkou, ale skôr nekonečným bojom o čas… Môže sa to zdať niekomu čudné, ale čas je práve to, čo nám na materskej dovolenke najviac chýba a to najmä čas pre seba, lebo aj keď tých svojich drobcov nekonečne a bezhranične milujeme, občas by sme trocha toho voľného času pre seba naozaj uvítali, čo však pri nepretržitej 24 hodinovej službe nie je príliš jednoduché. Ale aj každá zaneprázdnená mama má predsa právo byť pekná a spokojná. Tak ako si teda nájsť aj čas pre seba? Vyberajte si len veci, ktoré čas skutočne šetria! Napr. clip-in vlasy vám ušetria minimálne dve hodiny strávené v kaderníckom salóne.

Clip-in vám ušetria čas aj na iné aktivity

Každá z nás túži občas si niekam aj sama vyraziť (napr. na kávu, nákupy či do kina s priateľkami), pekne sa obliecť, namaľovať sa a aspoň na chvíľu mať opäť pekné upravené vlasy a nielen krátky „bezúdržbový“ účes či vlasy narýchlo zopnuté do copu. Mať pekný účes či z krátkeho športového zostrihu opäť raz krásne dlhé vlasy, to si vyžaduje čas, čas na návštevu kaderníctva, kde vám vlasy predĺžia, prípadne dosť dlhý čas počkať, kým vlasy dorastú. Clip-in metóda je však riešenie ako mať krásne dlhé a husté vlasy bez čakania doslova za pár minút a zvyšok svojho voľného času môžete venovať už úplne iným aktivitám.

clip-in

Tip na skvelý účes aj pre ženy v domácnosti

Ako funguje clip-in metóda?

Predlžovanie a zahusťovanie clip-in metódou funguje  pomocou nadpájania kvalitných clip-in vlasov a príčeskov ku korienkom vašich prirodzených vlasov. Ide o nenáročnú jednoduchú techniku, ktorú zvládne každá z vás aj sama doma pred zrkadlom. Clip-in sú pramene vlasov vybavené sponkami podobnými pukačkám (tzv. clipy) , pomocou ktorých ich uchytávate k vlasom. Dodržať treba len presný postup nadpájania od temena hlavy smerom dohora, ktorý nájdete aj na internetových stránkach, napr. vo forme video-návodu.

Komentovať