Čierna kabelka je základné vybavenie každej ženy

Veľká či malá, čierna kabelka je jednoducho základom v každom ženskom šatníku. Čierna kabelka je najviac využívaná do práce. Je univerzálna a elegantná, hodí sa s každým štýlom aj farbou oblečenia a je to jednoducho nevyhnutný aj módny doplnok.

čierna kabelka

Čierna kabelka je univerzálna a elegantná.

Prečo čierna kabelka môže byť vaša jediná kabelka

Aj keď mnohé ženy vlastnia viac ako 5 kabeliek, väčšinou nosia len jednu – čiernu. Keď si totiž tvorí žena outfit, kombinuje rôzne kusy trendy oblečenia a možno aj topánky. Ale keď už je outfit hotový, ostane málo času alebo len máloktorej sa chce vyprázdniť kabelku a preložiť si všetky veci do inej. A čierna kabelka jednoducho pasuje ku všetkému. Tak prečo nie? Taktiež, na každý deň do práce a len tak von v bežné dni potrebujete kabelku, ktorá je štýlová a zároveň praktická. Jedna čierna kabelka strednej veľkosti taká určite je.

Akousi náhradou za čiernu kabelku môže byť aj kabelka telovej farby (béžová). Táto však môže byť o čosi náchylnejšia na špinenie a predsa len, ak vás po práci náhodou niekto pozve na večeru, čierna kabelka je omnoho vhodnejšia na deň aj noc. Čo sa týka štýlu, elegantnú kabelku si môžete vziať aj k športovejšiemu oblečeniu, no športovú kabelku si nevezmete k elegantnému formálnemu oblečeniu ak nechcete spôsobiť faux pas.

čierna kabelka

Čierna kabelka sa hodí ku každému outfitu.

Ak už vlastníte viac kabeliek, noste ich

Ako som už spomínala, mnohé ženy vlastnia viac kabeliek a to je dobre, no občas ich aj treba nosiť. Aj keď bude u vás prevládať nosenie čiernej vedzte, že kabelkou môžete vyjadriť váš postoj k nejakej verejnej situácii, môžete vyzdvihnúť váš jedinečný štýl alebo pretvoriť jednoduchý priam nudný outfit na šmrncovný a trendy. Kabelky sú jedinečným doplnkom, ktorý potrebujete každý deň a zároveň, nemusíte sa riadiť takmer žiadnymi pravidlami. Cítite sa na kvetinkovú, krikľavo ružovú, retro kabelku, či so strapcami a vybíjancami? Môžete upustiť vašu fantáziu a vybrať si presne takú, ktorá vám padne do oka. Kabelky nemusíte skúšať, padnú do každej ruky či na každé plece.

Komentovať