Chlapecké slipy usnadní přechod od plenek ke spodnímu prádlu

Máte doma malé batole, které se učí postupně chodit na nočník, a chcete odbourat nošení plenek? Když si dítě začne uvědomovat svoji potřebu jít na nočník, přichází ta správná chvíle pro výběr vhodného spodního prádla. Chlapecké slipy jsou pro toto období ideální. Zpočátku můžete dítěti dávat plenky jen na noc a přes den spodní prádlo. Později můžete odbourat i noční přebalování. Chlapecké slipy jsou ideální volbou pro toto období z mnoha důvodů.  Jsou praktické, přiléhají k postavě, motivují dítě, mohou zachytit malou příhodu a urychlují proces učení se na nočník.

chlapecké slipy

Chlapecké slipy jsou praktické.

Proč zvolit chlapecké slipy?

Mezi hlavní důvody proč zvolit jako první spodní prádlo chlapecké slipy patří zejména praktičnost při nošení a převlékání. Při učení na nočník se může stát i několikrát za den malá nehoda. Praktický střih vám usnadní převlékání a pomůže zachytit tyto malé příhody, která můžou nastat zejména tehdy, když jsou děti zabrané do hry a zapomenou se. Chlapecké slipy také pomohou motivovat dítě. Pomáhají při zlepšení pocitu dítěte, že už je veliké a více motivované chodit na nočník. Chlapecké slipy můžete darovat i jako dárek. Mezi největší výhodu patří zejména praktický střih slipů.

chlapecké slipy

Chlapecké slipy mají přiléhavý střih.

Chlapecké slipy různých střihů

Tak jako slipy pro muže mají i chlapecké slipy mnoho střihů a variací. Každému střihu dominuje praktická guma v pase. Guma může být buď obšitá látkou, nebo přiznaná. Guma musí být ovšem jemná, aby se nezařezávala. V rozkroku po bocích mají slipy praktické obšité gumičky, které pomáhají přiléhavému střihu. Díky tomu chlapecké slipy obepnou postavu a nikde jim žádná látka nepřečnívá a nenadbývá. Tento střih ocení zejména děti při sportování nebo pod přiléhavé oblečení. Střih můře být vyšší do pasu nebo nižší méně vykrojený. Ať už si vyberete jakýkoliv střih chlapeckých slipů, nezapomínejte na výběr materiálu, který by měl být příjemný pro dětskou pokožku s vysokým obsahem bavlny.

Komentovať