Bytový dizajn v štýle Navy – aktuálny hit sezóny

bytový dizajnPri predstave štýlu Navy v spojitosti s bytovým dizajnom sa donedávna spájalo iba štýlové zariadenie hausbótov, reštaurácií s rybími špecialitami alebo prípadne ubytovacích zariadení pri vode. Tento obľúbený trend bytového dizajnu však túto letnú sezónu hrá prím aj pri zariaďovaní domácností.

Neznamená to však, že pre to, aby ste boli trendy musíte zmeniť kompletne bytový dizajn alebo sa nebodaj presťahovať do iného bytu. Len aby ste dosiahli požadované prvky štýlu Navi. Veď ako už bolo X-krát opakované, bytový dizajn sa dá jednoducho pozmeniť aj využitím správnych doplnkov.

Aké doplnky využiť pre bytový dizajn v štýle Navy?bytový dizajn

Rozhodne si treba uvedomiť, že základnou farebnou kombináciou je námornícka modrá v spojitosti s bielou farbou. Prevládajúcim spôsobom uplatnenia tejto farebnej kombinácie v bytovom dizajne by mala rozhodne byť forma prúžkov, ale fantázii sa medze nekladú.

Rovnako je možné využiť aj šedo-modrú farbu, prípadne odtiene pripomínajúce spenenú morskú hladinu. Na oživenie sa odporúča využitie niekoľkých doplnkov v červenej farbe. Vďaka nim sa interiér oživí a nebude pôsobiť príliš nudne a fádne.

Prestieranie dokážete jednoducho zmeniť na Navy štýl

bytovy dizajnPokiaľ ste sa rozhodli tento štýl implementovať aj u vás doma, najjednoduchšou cestou je zamerať sa práve na prestieranie. Dôvod je jednoduchý. Za relatívne malé sumy dokážete zmeniť celkový nádych interiérového dizajnu presne podľa vašich predstáv.

Začať sa dá jednoducho, napríklad textilnými dekoráciami alebo servítkami. Správnym výberom odtieňov dokážete vytvoriť požadovaný dizajn. Pokiaľ sa nebojíte zapojiť aj vlastnú kreativitu, tak sa vám doslova nekladú žiadne medze. Stačí začať nafarbením krúžku na záclony v štýle záchranného kolesa a máte dokonalý krúžok na servítky. A takto sa dá pokračovať jednoducho aj ďalej.

Pokiaľ si však pri zariaďovaní sami neveríte môžete sa obrátiť aj na odborníkov. V akomkoľvek dizajnérskom štúdiu vám radi a ochotne pomôžu vybrať si konkrétne doplnky alebo sa priamo postarajú o celkovú realizáciu. Prípadne vám radi pomôžu zhmotniť vašu predstavu do reality a vďaka tomu vylepšiť váš bytový dizajn.

Komentovať