Nielen béžová kabelka o nás prezradí aká sme

Každá jedna z nás túži po kabelke, ktorá bude kombinovateľná s akýmkoľvek oblečením. Rovnako vhodná na všetky príležitosti a aby sa do nej zmestilo všetko to, čo v danej chvíli potrebujeme mať po ruke. No musím vás sklamať, pretože snívate o nemožnom. Na trhu je ale nespočetné množstvo rôznych druhov kabeliek, v rôznych veľkostiach, farbách, či štýlov. Vybrať si tú pravú z takého množstva dokáže naozaj každá jedna. Záleží už len na nás, koľko druhov kabeliek bude v našom šatníku. Niektoré majú doma viac kabeliek ako topánok. Na druhej strane sú aj také, ktoré majú doma len pár kabeliek, ktoré ale dokážu skombinovať s naozaj skoro každým oblečením. Určite hrá významnú rolu farba a veľkosť kabelky. Je známe, že tie v neutrálnych farbách, ako je napr. hnedá, čierna, či béžová kabelka, patria k veľmi obľúbeným a doma máme minimálne jednu zo spomínaných farieb.

béžová kabelka

Béžová kabelka sa dobre kombinuje aj so šperkami či hodinkami.

Nie je kabelka ako kabelka

Je úplne jasné, že si nemôžete vziať jednu a tú istú kabelku pri odchode s deťmi na výlet do Zoo, kde potrebujete pri sebe mať zopár potrebných vecí. Napríklad vlhčené utierky, niečo pod zub a fľašky s vodou, či náhradné oblečenie v prípade, že sa deti zašpinia. A tú istú kabelku na nejakú spoločenskú udalosť, akou je napr. svadba, či ples. Nielen že by nesedela veľkosť kabelky, kedže na výlet potrebujete určite kabelku väčších rozmerov, ale aj farba, či štýl by mal byť určite rozdielny. Kabelka by totiž mala ladiť s naším celkovým oblečením.

béžová kabelka

Béžová kabelka akejkoľvek veľkosti a tvaru nič nepokazí.

Nielen béžová kabelka o nás veľa napovie

Kabelka ako taká o nás dokáže prezradiť to, aká sme, alebo akú náladu máme. Prezrádza to nielen veľkosť a tvar kabelky, teda či je veľká, alebo malá, alebo je v jednoduchom, či neobvyklom tvare. Veľa napovie aj spôsob akým kabelku nosíme, či zavesenú cez rameno, alebo ju držíme v ruke, či máme prevesenú na predlaktí. No a farba kabelky o nás taktiež dokáže veľa povedať. Je vo vašom okolí niekto, koho nemáte prečítaného? Alebo sa o ňom chcete dozvedieť viac? Pozrite sa na to akú kabelku nosí.

Komentovať