Batohy s vami pôjdu kamkoľvek budete potrebovať

Tak obľúbené a v dnešnej dobe naozaj veľmi vyhľadávané a to nielen na rôzne činnosti, či príležitosti, ale aj u všetkých vekových kategórii. V preklade to znamená, že batohy sa dnes tešia veľkej obľube, pretože sa dajú využiť skoro všade. Či na turistiku do hôr, na rande, do práce či posilňovne, alebo do školy. Využívajú ich malé detičky, škôlkári, školáci, študenti, tak aj rodičia či babky a dedkovia. Dôležité ale je vybrať si ten správny typ batohu, aby nám mohol slúžiť čo najlepšie.

batohy

Spoločnosť Adidas vyrába športové batohy.

Školský a športový batoh nie je to isté

Vybrať tú správnu tašku do školy riešia hlavne rodičia predškolákov. Či to bude školská taška, aktovka, alebo batoh? Možností je naozaj veľmi veľa a viacero z nich má v tom vcelku zmätok. Podstatné je, aby spĺňali určité kritéria, ktorými sú pevná anatomická chrbtová časť, váha tašky či batohu, nastaviteľné ramenné polstrované popruhy a dostatok reflexných prvkov. Nie je správne kúpiť jeden batoh, ktorý bude „univerzálny“. Že ho bude dieťa nosiť do školy a aj na výlety. Aj keď športové batohy majú pevnú anatomicky tvarovanú chrbtovú časť, no nie až tak, ako tie školské. A taktiež spodná časť, či dno športového batohu, nie je vystužená a nemá nožičky pre lepšiu stabilitu.

batohy

Batohy môžete nosiť aj miesto kabeliek.

Batohy namiesto kabeliek

Áno milé dámy, ktoré sa neviete vzdať kabeliek aj napriek tomu, že trpíte bolesťami chrbta. Máme pre vás riešenie a tým sú batohy, ktoré majú možno viac výhod, ako tie vaše perfektné kabelky. Nielenže sú elegantné a hodia sa tak ku kostýmu, ako aj k tričku a rifliam. Šetria váš chrbát a umožňujú vám väčšiu voľnosť tým, že máte obidve ruky voľné. Do práce môžete zvoliť elegantnejší a na nákupy, či výlet s deťmi skôr športovejší, ktorý vám zakaždým dodá ten správny štýl.

batohy

Batohy neodmysliteľne patria k turistike.

Batohy, s ktorými sa dostanete kamkoľvek

Máme na mysli batoh, bez ktorého sa žiaden turista nezaobíde. Jednak dobre vyzerajú, ale naviac sa ich konštrukcia dokonale prispôsobí vašemu chrbtu. Materiál je pevný a odolný voči vode. Zdolať akýkoľvek náročný terén tak bude pre vás hračkou.

Komentovať