Autorádio Ford ako multimediálne centrum do automobilu

Dnešné autorádiá majú podobu dotykových kapacitných modelov s obdivuhodnou vnútornou pamäťou. Takým je aj autorádio Ford, ktoré si zaslúži našu pozornosť pre všetky najnovšie prídavné funkcie. Ktoré sú to? Dozviete sa už v tomto článku! 

Sú rádiá, ktoré vyhovujú bežným štandardom, a potom spoznáme autorádio Ford. Okamžite sa z nás stáva náročný užívateľ, ktorý sa naplno venuje jeho novým ovládacím prvkom. Postupne zisťuje, že ani nastavenia základných funkcií či podsvietenie nie je také, na aké sme boli bežne zvyknutí. Nehovoriac o tom, že s autorádiom Ford sa učíme úplne odznova, ak sme teda doposiaľ využívali univerzálne alebo len sériové rádio. Autorádio pre Ford vychádza z aktuálnych trendov, pracuje na princípe operačného systému Android, jedného z najpoužívanejších vôbec.

autorádio Ford
Autorádio Ford Mondeo Android 11 s WIFI, GPS, USB, BT

Detailne prepracované autorádio Ford  

Práca s autorádiom je pre vodiča za volantom neraz náročná a komplikovaná. Sťažuje nám ju už len prerozdelenie pozornosti medzi situáciu na ceste, dianie v aute a medzi ovládanie autorádia. Na tom sa bazírovalo už pri výrobe a detailnom opracovaní autorádia Ford. Výsledkom toho sú dnes modely s vysokou dotykovou citlivosťou a odolnosťou voči poškodeniu. Vychádzajú z technológie dvoch skiel. Zameranie na detaily ďalej dokazuje 90 % farebná saturácia a pohľadový uhol až 170°.  

Čo sa týka ďalších dôvodov, prečo si kúpiť autorádio pre Ford, tak tie súvisia s jeho širokými možnosťami využitia. Bližšie sa môžeme zamerať na bluetooth technológiu alebo na praktický GPS modul, pretože oba sú aktuálne nevyhnutné. Garantujú nám bezpečnú komunikáciu za volantom, pohotovú orientáciu a plynulú jazdu až do cieľa.  

autorádio Ford
Autorádio Ford Fiesta Android 11 s WIFI, GPS, USB, BT

Čo viac očakávať od autorádia Ford?  

Podmienkou stále zostáva, aby multimediálne autorádio pre Ford bez problémov prehrávalo filmy, obrázky, videá sprostredkovalo nie štandardný, ale dokonalý hudobný zážitok. Náročným užívateľom vyhovuje najmä obľúbená hudba, neuspokoja sa len s bežnými rozhlasovými stanicami.  

Zameriavame sa aj na jeho kompatibilitu, na pripojenie množstva príslušenstva. Môže ísť napr. o cúvacie kamery, subwoofer, zosilňovač, o hlavové opierky či externé monitory. Tak už aj vám dokázalo autorádio Ford svoju vysokú úroveň kvality?!    

Komentovať