Najlepší autoalarm do auta je VAM R1

Možno, že v tomto období uvažujete o kúpe nového bezpečnejšieho autoalarmu do vášho motorového vozidla. Možno, že už aj nejaký nainštalovaný autoalarm v aute máte a nie ste s ním spokojný. V tomto krátkom príspevku sa dozviete niekoľko zaujímavých informácií  o zabezpečovacom systéme VAM R1, ktorý je v motoristickej verejnosti považovaný za najlepší autoalarm do auta.

Zabezpečovací systém VAM R1

Samotný zabezpečovací  systém je dokonca možné rozšíriť o doplnkové alarmy proti krádežiam či o proti únosový systém.  Dodávateľ tohoto najlepšieho autoalarmu do auta tvrdí, že akékoľvek vozidlo môže zabezpečiť proti neoprávnenému odtiahnutiu a naloženiu. Dokonca aj proti  krádeži kolies a násilnému  otvoreniu kapoty motora. Ďalej systém ponúka ochranu proti násilnému otvoreniu batožinového priestoru a proti vniknutiu do interiérovej časti vozidla. Je možné pridať aj systém zabezpečenia vozidla proti násilnej krádeži, pod ktorou sa rozumie únos naštartovaného auta,  napríklad pri zastavení na križovatke.  Montáž systému VAM R1 trvá zhruba  v závislosti od typu vozidla len niekoľko hodín.

Najlepší autoalarm do auta má univerzálny charakter

schema vam

Schéma šiestich častí, ktoré sú blokované systémom VAM R1.

Zabezpečovací systém VAM R1 dokonale zabezpečí váš automobil proti najmodernejším spôsobom krádeží. Je skonštruovaný tak, aby odolal použitiu rôznych rušičiek  GPS / GSM / GPRS signálu a  čítačiek kódov. Tento najlepší autoalarm nainštalovaný v aute zabezpečuje auto nielen pri pokusoch o výmenu spínacej skrinky alebo riadiacej jednotky, ale tiež proti použitiu duplikátu kľúča. Systém VAM R1 je možné namontovať do osobných automobilov všetkých továrenských značiek.

Najlepší autoalarm

Zabezpečovací systém VAM R1 sa dá  nainštalovať do osobných aj nákladných áut, stavebných mechanizmov aj poľnohospodárskych strojov. Tento najlepší autoalarm do auta sa skladá z pevnej časti a vyberateľnej dekódovacej kazety. Dôležitou súčasťou autoalarmu je práve táto kazeta, ktorú si vodič po jazde berie so sebou. Bez jej prítomnosti v zabezpečovacom systéme  nie je možné žiadnym spôsobom vozidlo naštartovať.

rre vam

Detail už nainštalovaného systému zabezpečenia vozidla VAM.

Komentovať