Aj Tommy Hilfinger má peňaženku

Pred necelými tromi desaťročiami americký módny návrhár Tommy Hilfiger začal predvádzať  klasický, trendový a  životný štýl  pre spotrebiteľov po celom svete. Svoju módnu značku a autorskú kolekciu predstavil v roku 1985. Stal sa predstaviteľom moderného tzv. preppy štýlu s originálnymi a neočakávanými detailami. Postupom času produkcia Tommy Hilfiger prerástla do lifestylového fenoménu. Ten dnes prináša športové oblečenie, obuv, plavky, kabelky, peňaženky, hodinky a ďalšie doplnky. Viac si povieme o tom, čo je to tá Tommy Hilfinger peňaženka.

tommy hilfinger peňaženka

Tommy Hilfinger peňaženka a jej skvelý dizajn.

Tommy Hilfinger a jeho peňaženky

Modrá, biela, červená. Pri pohľade na farebnosť modelov nás môže napadnúť aj americká vlajka. Ale sú to aj farby výrobkov a produkcie renomovaného dizajnéra Tommy Hilfigera. Jeho tašky, kabelky a batožina sa vyznačujú čistými líniami, elegantnou ľahkosťou a štipľavou noblesou. Tommy Hilfiger si postupne presadil a našiel svoj vlastný neodolateľný štýl, ktorý brilantne stelesňuje americký spôsob života. Jeho impérium prevládlo v mnohých odvetviach módy a je aj naďalej benchmarkom s inovatívnymi produktami.

Peňaženka ako súčasť subkultúr

Uvažujete o kúpe peňaženky pre seba či ako o vhodnom originálnom darčeku pre niekoho blízkeho? A vôbec prečo mať peňaženku práve od Tommy Hilfingera? Možno aj preto, že jeho značkové módne kolekcie sú často ovplyvňované módou hudobných subkultúr. Úspešne sú marketingové prepletené a predávané v určitom spojení s hudobným priemyslom. Jeho línie, vrátane peňaženky, sú navrhnuté tak, aby apelovali na mladých ľudí hľadajúcich posledné návrhárske oblečenie. Ak sa vám páči provokatívny štýl, toto je vaša správna voľba pre kúpu peňaženky z jeho produkcie. Mnohé z jeho návrhov čerpajú výrazne zo štýlov hard rock a hudobného priemyslu.

tommy hilfinger peňaženka

Tommy Hilfinger peňaženka je praktický módny doplnok.

Minimalistická, kartová až trifold peňaženka

Tommy Hilfiger má skutočne rozmanitý štýl svojich peňaženiek. Od minimalistických až po najklasickejšie osobité štýly s nádychom modernosti. Ďalšou prednosťou je veľký výber. Kartové peňaženky, úplne malé peňaženky, trifold a bifold peňaženka, umiestnenie kariet, puzdrá na mobil aj so zásobníkom na karty či peňaženka so zipsom. Tak pre mužov a ženy, pre starších aj teenagerov.

Komentovať