Aj Nike mikina má svoj životopis

Všetko sa to začalo v roku 1957 v jednom malom americkom meste, kde sa nachádzal atletický štadión Oregonskej univerzity. V tomto roku sa na tomto štadióne po prvýkrát stretli dvaja budúci zakladatelia obchodnej značky Nike. Bol ním bežec na stredných tratiach a jeho osobný tréner. Kvôli nápadu s predajom japonskej obuvi si založili spoločnosť nesúcu názov „Blue Ribbon Sport“. Z nej postupne vznikne obchodná značka Nike v dnešnej pestrej ponuke a podobe. Nike mikina patrí do tejto ponuky.

Nike mikina má tiež svoju históriu

V roku 1972 sa prvýkrát dostávajú na predajné pulty topánky Nike. Dnes je spoločnosť Nike jednou z najúspešnejších športových značiek na svete. Z pôvodného regionálneho predaja bežeckých topánok sa pretransformovala na svetového značkového predajcu obuvi, oblečenia a doplnkov špičkovej kvality. Aj vrátane neskutočne obľúbenej nike mikiny. A to určite nielen medzi mladými ľuďmi.

nike mikina

Nike mikina vyzerá na ženách výborne.

Mikina je nenahraditeľný kúsok šatníka

Zatiaľ čo o mikinách sa nie tak dávno nehovorilo zrovna zhovievavo, dnešná doba je tomuto kúsku oblečenia veľmi naklonená. Pánska či dámska mikina totiž v súčasnosti predstavuje pohodlný, praktický, univerzálny a veľmi trendy módny kúsok. Nemal by chýbať v šatníku žiadneho muža alebo ženy.

S nike mikinou kdekoľvek

Kam a ako ju nosiť? Prakticky všade. Stačí si len vybrať vhodnú mikinu a môžete si v nej vyraziť za športom, za zábavou, do práce alebo v nej tráviť voľné chvíle doma. Mikina je skvelá práve v tom, že ju môžete nosiť na nespočet spôsobov a všetky budú vyzerať skvele. Mikina sa hodí k džínsom aj kraťasom. Môžete ju nosiť s nohavicami alebo teplákmi. Aj nike mikina vám pomôže vytvoriť zaujímavé outfity, v ktorých sa budete cítiť vynikajúco.

nike mikina

Nike mikina sa do chladnejšieho počasia zíde vždy.

Nika mikina pre každého

Na trhu sa v dnešnej dobe vyskytuje celý rad modelov nike mikiny. Na svoje si tak prídu nielen priaznivci praktických mikín so zipsom ale aj tí, ktorí dávajú prednosť klasickej mikine, ktorá sa pri obliekaní preťahuje cez hlavu.

Komentovať